7 sie 2017

Konkurs! Wygraj sesję zdjęciową!

Pewnie mało z Was wie, że postanowiłam założyć stronę na Fb. Dopiero zaczynam - postanowiłam zrobić konkurs, w którym możecie wygrać sesję zdjęciową na terenie Lublina lub okolic Bychawy. Myślę, że naprawdę warto wziąć udział, taka sesja może być dobrą pamiątką ;) A z tego, co wiem, takie "przyjemności" często sporo kosztują. Nie mówię tutaj o sesji ślubnej - tutaj wiadomo, że to już jest spory wydatek, bo fotograf musi być dobrze przygotowany. A tutaj - nie dość, że za darmo, to jeszcze pamiątka i świetna zabawa :)

No dobra, to teraz konkretnie i na temat:
Jeśli chodzi o rodzaj sesji, zwycięzca decyduje o tym, jaka ma być (chodzi tutaj o to, czy to ma być sesja indywidualna - portretowa, sesja rodzinna, sesja dziecięca, sesja narzeczeńska...). Sesja planowana w plenerze, chyba, że zwycięzca będzie miał lepszy pomysł (np. znajdzie dobrą lokalizację lub zorganizujemy wszystko na posesji prywatnej). Razem ze zwycięzcą konkursu zdecydujemy, kiedy odbędzie się sesja, żebym nie narzucała terminu odgórnie, ale żeby też zwycięzca tego nie narzucał.

CO TRZEBA ZROBIĆ:
1. Polubić stronę Anna Stanicka photography (KLIK).
2. Udostępnić publicznie na Fb zdjęcie konkursowe (KLIK).
3, Zaprosić w komentarzu 3 osoby do konkursu (może być więcej - większe szanse na wygraną).

Jak widzicie, zasady są proste ;)
Konkurs trwa do 31 sierpnia, ale jeśli będzie za mało chętnych, wydłużę ten czas. Po dwóch dniach od zakończenia konkursu ogłoszę wyniki na stronie i skontaktuję się ze zwycięzcą w wiadomości prywatnej. Zwycięzca otrzyma 10 najlepszych zdjęć z sesji w formie elektronicznej. Powodzenia!

5 komentarzy:

 1. Powodzenia wszystkim :D Ja nawet nie miałabym jak dojechać ;P

  OdpowiedzUsuń
 2. I ja również życzę wszystkim powodzenia! Pomysł na konkurs jest super i żałuję, że tak daleko mam do Lublina :/ Trzymam kciuki!

  OdpowiedzUsuń
 3. hi dear, i'm a new follower of your blog, can you follow mine on my blog?https://amoriemeraviglie.blogspot.it/
  xoxo

  OdpowiedzUsuń
 4. Powodzenia dla biorących udział! Bardzo fajny konkurs :D

  Zapraszam do mnie:
  BLOG

  INSTAGRAM

  OdpowiedzUsuń